Нормативні документи

Перелік тестових питань

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 19.05.2020  № 77-20 «Про затвердження форми Особової картки державного службовця», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25 травня 2020 р. за № 461/34744

Постанова КМУ від 25 березня 2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби”. (Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ)

Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду запустили Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови.

У рамках цього онлайн-проєкту кожен може пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою, з подальшим навчанням.

На даній платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови (згідно з українськими та міжнародними стандартами), а також понад 30 онлайн-ресурсів для безкоштовного вивчення української мови. Зокрема один з таких онлайн-ресурсів – «Сучасна українська мова», який розміщений на сайті Освітнього хабу міста Києва, в доступній формі пояснює норми нового правопису, що вступив в силу у 2021 році.

Залучайтеся до Національного онлайн-проєкту з тестування та вивчення української мови!