Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/yevrointegratsiya/informatsijna-kampaniya-eukrayina/

Інформаційна кампанія EUКраїна

11.05.2021

EUKRAINE_Laws_Garbage_Sorting_6x3

Інформаційна кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей – Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Верховенство права, Повага до прав людини. Кампанія реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U.

Завдання кампанії EUКраїна – показати практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами.

Мета кампанії EUКраїна – зробити свідомою підтримку євроінтеграції українцями.

Українці не завжди усвідомлюють, що підвищення якості їхнього життя – нові ЦНАПи, безвіз, реформа медицини, зручні державні сервіси, ремонт доріг – відбуваються завдяки євроінтеграції.

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.

По суті євроінтеграція – це зовнішньополітичний курс, який повинен створювати внутрішній попит на реформи, суспільний тиск на інституції, які повинні і здатні впроваджувати важливі зміни в країні.

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше.

Членство України в ЄС є вибором українського народу, підтвердженим Революцією Гідності.

Інформаційна кампанія EUКраїна. Ключові інформаційні матеріали

Всі рекомендовані для використання інформаційно-роз’яснювальні матеріали EUkraina доступні для завантаження за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1StlBwdd4vUD4iht7xuQxaK8LRqkKjMAs?usp=sharing 

На виконання протоколу наради з заступниками міністрів, до компетенції яких належать питання європейської інтеграції, від 24 листопада 2020 року  № 48089/0/1-20 та з метою проведення спільно з проектом ЄС Association4U всеукраїнської роз’яснювально-інформаційної кампанії EUkraina, запровадженої відповідно до Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2021-2028 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів від 25 жовтня 2017 р. № 770.

Натисніть для друку