Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regulatory_policy/shhodo-vyznannya-takymy-shho-vtratyly-chynnist-rozporyadzhen-oblderzhadministratsij-pro-zatverdzhennya-taryfiv-na-perevezennya-pasazhyriv-bagazhu-avtobusamy-yaki-pratsyuyut-u-zvychajnomu-rezhymi-ruh/

Щодо визнання такими, що втратили чинність, розпоряджень облдержадміністрацій про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

20.05.2015

06.05.2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”», згідно з якою Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації позбавлені повноважень щодо регулювання цін (тарифів) у галузі автомобільного транспорту.

Відповідно, на сьогоднішній день у обласних державних адміністрацій відсутні повноваження щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

У зв’язку з цим, діючі розпорядження обласних державних адміністрацій, якими встановлені  тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, потребують приведення у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 240) шляхом визнання їх такими, що втратили чинність.

У разі, якщо відповідні проекти розпоряджень облдержадміністрацій передбачають лише втрату чинності розпорядженнями про встановлення  тарифів на перевезення пасажирів і багажу, та не містять будь-яких інших норм регуляторного характеру, такі проекти нормативно-правових актів можуть не мати ознак регуляторного акта

При цьому, рішення про віднесення таких проектів до регуляторних Державна регуляторна служба України буде приймати після здійснення всебічного аналізу їх повного тексту. 

Натисніть для друку