У Запоріжжі працювали над змінами до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста

20.01.2017

foto1Днями у місті Запоріжжя, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна, відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у ній взяли більшість членів ради, Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, завідувач Сектору ДРС у Запорізькій області Олександр Мунтянов.

Серед питань порядку денного розглядали внесення  змін до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Запоріжжя, а також зміни до податкового законодавства у 2017 році.

Олександр Мунтянов зазначив, що законодавством України не надано повноважень органам місцевого самоврядування щодо затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

«Прийнятий Запорізькою міської радою Порядок розміщення тимчасових споруд необхідно доопрацювати. Ми  ухвалили протокольне доручення: звернутися до міського голови Запоріжжя з рекомендацією  привести документ у відповідність з чинним законодавством», –  повідомив Дмитро Давтян.foto2

Стосовно податкових змін члени координаційної ради вирішили звернутися до Мін’юсту з проханням надати перелік неприбуткових організацій, які здійснюють свою діяльність на території області. Після того, як ця інформація буде надана, керівники райдержадміністрацій проведуть роз’яснювальну роботу з цими організаціями. Адже в цьому році вони вперше мають подавати фінансову звітність.

Крім цього, голова громадської організації «Точка зору» Лариса Церетелі запропонувала спільно з представниками Державної фіскальної служби області провести семінар для фахівців неприбуткових організацій.