За Закарпатті дослідили планування регуляторної діяльності

16.01.2017

otdykh-bukovel-zima_5Сектор ДРС в Закарпатській області провів моніторинг затвердження регуляторними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування планів діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів на 2017 рік.

Отже, з 13 районних державних адміністрацій області, Перечинська, Рахівська та Свалявська РДА оприлюднили свої плани на офіційних інтернет-сторінках. В Берегівській, В.Березнянській, Виноградівській, Воловецькій, Іршавській, Міжгірській, Мукачівській, Тячівській, Ужгородській, Хустській райдержадміністраціях плани відсутні.

Також зроблено моніторинг 13 районних рад області, де у всіх  районних радах відсутні плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів.

Що стосується місцевих рад міст обласного значення то Берегівський, Мукачівський, Хустський, Чопський міськвиконкоми прийняли та оприлюднили плани діяльності з підготовки ними проектів регуляторних актів, а Ужгородський МВК не оприлюднили план на своїй офіційній сторінці. При цьому, вибірково, проведено моніторинг деяких органів місцевого самоврядування області та виявлено, що розділи «регуляторна політика» не ведуться, відповідно, плани також відсутні.

Нагадаємо, досліждення проводилося на основi офiцiйних веб-сайтiв регуляторних органiв областi.