На Закарпатті відбувся черговий навчальний семінар щодо М-тесту

17.02.2017

dscn1857 16 лютого у Перечинській райдержадміністрації відбувся семінар “Регуляторна політика в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Оновлена методика обрахунку витрат М-тест” за участю завідувача Сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області Наталії Ганусич та заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Галини Руснак, основною метою якого було недопущення прийняття  регуляторними органами економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів. 

dscn1861У ході семінару було розглянуто низку важливих питань, що стосуються здійснення реалізації регуляторної діяльності регуляторними органами.

Завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області Наталія Ганусич акцентувала увагу присутніх щодо порядку прийняття регуляторних актів, а саме: планування, оприлюднення, отримання зауважень та пропозицій, погодження уповноваженого органу, відстеження результативності. Окрему увагу було приділено порядку обрахунку М-тесту.

Заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Галина Руснак у своєму виступі зосередила увагу представників місцевого самоврядування на таких важливих питаннях, як: необхідність публікування річних планів закупівель в електронній системі публічних закупівель ProZorro; порядок заповнення та подання інвестиційних  проектів за рахунок фінансування коштів державного фонду регіонального розвитку; заготівля природних рослинних ресурсів місцевого значення та території сільських рад.

Йшлося також про покращення співпраці між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування з Сектором Державної регуляторної служби України у Закарпатській області з метою недопущення порушень законодавства, при реалізації державної регуляторної політики.