На Волині представникам об’єднаних територіальних громад пропонують здійснити перегляд регуляторних актів

10.03.2017

1Реформа децентралізації передбачає наближення послуг до населення. У віддалених об’єднаних територіальних громадах актуальним є створення Центрів надання адміністративних послуг та наближення цих послуг до населення.  З метою аналізу потреб населення та передачі досвіду у наданні послуг у м. Устилуг 10 березня цього року відбувся круглий стіл.

У засіданні круглого столу взяли участь Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Волинській області Олег Савчук, голова Володимирської районної ради Роман Гук, Устилузький міський голова Віктор Поліщук, сільські голови, депутати сільських рад, підприємці.

Міський голова інформував присутніх про проблеми та перспективи об’єднаної територіальної громади, присутні обговорили особливості надання адміністративних послуг у віддалених територіальних громадах. Олег Савчук запропонував представникам ОТГ здійснити перегляд регуляторних актів органів місцевої влади на предмет відповідності їх принципам державної регуляторної політики. З цією метою Сектор Державної регуляторної служби надасть усі необхідні консультації.