У Тернополі розпочався цикл семінарів для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань здійснення регуляторної діяльності

02.03.2017

20170302_114029 2 березня у Тернополі завідувач Сектору ДРС у Тернопільській області Михайло Парій та головний спеціаліст Василь Парацій розпочали цикл семінарів – навчань для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань регуляторної діяльності.

Заходи відбуваються за сприяння Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ організацій в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування – секретарі об’єднаних територіальних громад, селищих та  сільських рад області.

Працівники Сектору ДРС ознайомили присутніх із Законом20170302_114948 України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», особливу увагу приділили статтям Закону, що стосуються  здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування.

Також працівників органів місцевого самоврядування ознайомили з процедурою підготовки аналізу регуляторного впливу (АРВ), відповідно до вимог законодавства, в контексті постанови КМУ від 16.12. 2015 року № 1151, яка стосується впровадження М-тесту.

Згідно Плану-графіку навчань у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівники Сектору ДРС в області продовжуватимуть навчання з відповідальними працівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування при здійсненні ними регуляторної діяльності.