На Тернопільщині проголосили 2017й роком підприємництва

23.12.2016

lx9mjypjqmm22 грудня відбулося засідання IV сесії Тернопільської обласної ради під головуванням Голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, депутати Верховної Ради України, Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, голови районних рад та районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, засобів масової інформації.

Поряд з іншим, під час засідання сесії, депутати прийняли рішення про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки та про оголошення 2017 року роком підприємництва в Тернопільській області.

Програмою розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 передбачено здійснення заходів із впровадження вимог законодавства при здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності – проведення семінарів, навчань для регуляторних органів із залученням працівників Сектору Державної регуляторної служби в Тернопільській області.