На Тернопільщині продовжують навчати працівників органів державної влади та місцевого самоврядування

15.03.2017

20170314_14321414 березня у Тернополі завідувач Сектору ДРС у Тернопільській області Михайло Парій та головний спеціаліст Василь Парацій провели черговий семінар для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань регуляторної діяльності.

Цикл навчальних заходів проходить за сприяння Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ організацій. Серед учасників семінару: представники органів місцевого самоврядування голови  об’єднаних територіальних громад, селищих та  сільських рад області, а також старости сіл, що входять до складу об’єднаних територіальних громад.

Працівники Сектору ДРС ознайомили присутніх із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», особливу увагу приділили статтям Закону, що стосуються  здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування.

Також працівників органів місцевого самоврядування ознайомили з процедурою підготовки аналізу регуляторного впливу (АРВ), відповідно до вимог законодавства, в контексті постанови КМУ від 16.12. 2015 року № 1151, яка стосується впровадження М-тесту.

Згідно Плану-графіку навчань у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівники Сектору ДРС в області продовжуватимуть навчання з відповідальними працівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області при здійсненні ними регуляторної діяльності.