На Тернопільщині під час засідання колегії облдержадміністрації йшлося про реалізацію законодавства у сфері державного нагляду та контролю

24.01.2017

tern24 січня у Тернополі відбулася колегія Тернопільської обласної державної адміністрації під головуванням Голови облдержадміністрації Степана Барни.

Серед присутніх: члени колегії, голови райдержадміністрацій та районних рад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області,  представники засобів масової інформації. У засіданні також взяв участь завідувач Сектору ДРС у Тернопільській області Михайло Парій.

У своєму виступі Голова облдержадміністрації Степан Барна звернув увагу керівників контролюючих органів області на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства при проведенні перевірок суб’єктів господарювання, у контексті прийнятих Верховною Радою України законів, спрямованих на підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання.