На Сумщині підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між Сектором ДРС у Сумській області та Радою підприємців при Сумській обласній державній адміністрації

01.12.2016

1 грудня в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації за ініціативою завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Сумській області Богдани Юсупової було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Сектором ДРС та Радою підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, Головою якої є Борис Коган – голова Сумського обласного регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.

15301246_1142237579229812_1037335475_nОсновною метою Меморандуму є консолідація інтересів бізнесу та влади щодо покращення бізнес-середовища на Сумщині, зниження рівня втручання влади у діяльність суб’єктів господарювання, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, розширення підприємницького впливу на прийняття рішень у сфері підприємництва.

Для досягнення цілей Меморандуму завідувач Сектору закликала підприємницьку громадськість до співпраці у напрямках регуляторної політики, з питань нагляду (контролю), ліцензування та дозвільної системи, дерегуляції господарської діяльності на території Сумської області.

У рамках Меморандуму сторони домовились про принципи співпраці шляхом запрошення на заходи, що організовуються сторонами, спільні заходи, обговорення питань, що становлять взаємну зацікавленість, створення експертних груп, при потребі. Сторони можуть розробляти спільні Робочі плани.

Разом з цим Сектор Державної регуляторної служби у Сумській області повідомив бізнес про формування Державною регуляторною службою України плану перевірок додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування господарської діяльності на 1 квартал
2017 року та запросив підприємців звертатись у разі випадків порушення їх прав та інтересів з боку органів ліцензування.