Об’єднання підприємців малого бізнесу міста Полтава активно співпрацюватиме з Сектором ДРС у Полтавській області

02.03.2017

2 березня 2017 року завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Полтавській області Олег Моргун зустрівся з головою Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава Ігорем Балицьким.

У22 ході зустрічі обговорювалося питання набрання 1 січня 2017 року  чинності законопроектів, які направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання, а саме законів України від 03.11.2016 № 1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та від 03.11.2016 № 1726-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Завідувачем Сектору ДРС у Полтавській області доведено до відома керівника Об’єднання підприємців малого бізнесу основні нововведення цих Законів. Зазначено, що у результаті прийняття змін до законодавства усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю, ці повноваження тепер закріплені за Державною регуляторною службою України.

Окремим блоком питань, що обговорювалися, були підзаконні нормативні документи, що розроблені Державною регуляторною службою України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Зокрема, завідувачем Сектору роз’яснено зміст та вимоги спільного наказу Мінекономрозвитку України та ДРС від 20.01.2017 № 56/5 «Про затвердження форми та Порядку надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав», а також склад Ради з питань державного нагляду (контролю), який затверджено наказом від 28.02.2017 № 25 Державної регуляторної служби України.

За результатами проведення зустрічі головою Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава заплановано вищезгадану інформацію доводити до відома суб’єктів господарської діяльності міста та організувати подальшу співпрацю з цього напрямку з Сектором Державної регуляторної служби України у Полтавській області.