Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/poltavska-oblast/na-poltavshhyni-obgovoryuvaly-pytannya-uchasti-biznesu-u-realizatsiyi-vymog-postanovy-kmu-shhodo-novoyi-metodyky-provedennya-analizu-vplyvu-regulyatornogo-aktu/
13 березня завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Полтавській області Олег Моргун, у рамках підписаного 10 жовтня 2016 року Меморандуму про співпрацю, провів робочу зустріч з фахівцями комунальної організації Полтавської міської ради «Інститут розвитку міста».
«Інститут розвитку міста» в Полтаві — комунальна організація, заснована Полтавської міською радою з метою вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста (має статус неприбуткової). Організація займається вивченням українського та міжнародного досвіду розвитку та його подальшого впровадження в життя міста Полтави. Створює умови об’єднання зусиль мешканців, влади та бізнесу, підтримує процес залучення громади міста до вирішення питань місцевого самоврядування. Працює над створенням аналітичних довідок по практичному вирішенню проблем розвитку Полтави, здійснює підбір консультативних організацій, експертів для вирішення проблем, розробляє та впроваджує перспективні програми для розвитку, займається пошуком партнерів для регіональної та міжнародної співпраці, супроводжує міжнародні проекти, а також організовує проведення тренінгів, семінарів, конференцій.
У ході проведення зустрічі проаналізовано існуючі проблеми розвитку міста, обговорено моніторинг ефективності систем управління, обговорювалося питання участі бізнесу міста у реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1151, якою затверджено принципово нову Методику проведення аналізу впливу регуляторного акту. Завідувачем Сектору роз’яснено, що розробники зобов’язані порахувати витрати бізнесу на виконання їх рішень та довести необхідність нового регулювання. Йшлося також про важливість проведення консультацій з асоціаціями та об’єднаннями підприємців, які можуть відбуватися у вигляді «круглих столів», нарад, робочих зустрічей або опитувань, для отримання інформації щодо конкретного впливу регуляції на бізнес середовище.
Також у ході проведення заходу обговорювалася можливість участі завідувача Сектору у тренінгах, семінарах та конференціях, які будуть проводитися комунальною організацією «Інститут розвитку міста», з метою доведення до відому представників бізнесу та громадськості інформації стосовно впровадження М-тесту, а також набрання 1 січня 2017 року чинності законів, що направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю).