Южненською міською радою Одеської області було визнано неправомірність регулювання процедур розміщення тимчасових споруд

20.02.2017

dsc07216-panorama-1Днями завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області здійснив робочий візит до м. Южне Одеської області. Цього ж дня в м. Южне відбувалась сесія міської ради, на яку було винесено 2 питання з питань реалізації регуляторної політики, а саме рішення щодо щорічного звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Южненської міської ради за 2016 рік та про тимчасове припинення розміщення тимчасових споруд.

Під час виступу завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області Андрій Голота відзначив, що Южненської міською радою неодноразово порушувались правові та організаційні питання реалізації регуляторної політики, а саме приймались регуляторні акти без правових на те підстав, проекти рішень не подавались до Державної регуляторної служби України для підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів відповідно до принципів державної регуляторної політики тощо.

Щодо розміщення тимчасових споруд Южненською міською радою було визнано неправомірність регулювання процедур розміщення тимчасових споруд й відповідно під час засідання було внесено зміни до проекту рішення з виключенням вимоги тимчасового припинення розміщення тимчасових споруд.