Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/na-hmelnychchyni-otsinyly-robotu-drs-za-rezultatamy-pidsumkiv-pivrichchya/

На Хмельниччині оцінили роботу ДРС за результатами підсумків півріччя

28.07.2021

У Хмельницькій області представники громадських організацій та об’єднань підприємців, які входять до складу Консультативної ради при Секторі ДРС на засіданні обговорили звіт Голови ДРС та результати роботи Сектору за I півріччя поточного року.

Перегляд онлайн-трансляції публічного звіту Голови ДРС про результати роботи Служби протягом першого півріччя 2021 року визвав жваве обговорення серед присутніх на засіданні. Особливе зацікавлення викликало інформування про результати роботи у напрямку захисту суб’єктів господарювання та недопущення запровадження додаткових витрат для бізнесу на суму близько 3,6 млрд грн.

 В ході засідання завідувач Сектору ДРС у Хмельницькій області Діна Трачук доповіла присутнім про результати роботи Сектору за I півріччя поточного року.

Протягом I півріччя 2021 року органами місцевого самоврядування Хмельницької області розроблено 63 проекти регуляторних актів, у тому числі: міськими радами,  що становить 28,13% від загальної кількості; сільськими радами –  17,19% та 53,13% селищними радами відповідно.

Кількість органів місцевого самоврядування Хмельниччини, які подавали до ДРС протягом звітного періоду проекти регуляторних актів, становить 98,44% від їх загальної кількості.

В цілому, протягом I півріччя 2021 року Сектором опрацьовано 63 проекти регуляторних актів органів місцевого самоврядування, за результатами аналізу яких:

«Спостерігається тенденція зростання регуляторної активності органів місцевого самоврядування та підвищення якості підготовлених проектів у порівнянні з відповідним періодом минулого року» – зауважила доповідач.

Протягом I півріччя поточного року за результатами моніторингу територіальним органом ДРС виявлено 3 регуляторних акти, які суперечать принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Регуляторам направлено відповідні листи щодо запровадження заходів реагування та визнання їх такими що втратили чинність.

У звітному періоді працівниками Сектору проведено 5 перевірок додержання органами державного нагляду (контролю) вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. До порушників було застосовано відповідні заходи реагування.

Натисніть для друку