На Київщині нагадали про необхідність планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

30.11.2016

zavantazhennyaСектором Державної регуляторної служби у Київській області здійснено моніторинг веб-сайтів органів місцевого самоврядування Київської області з метою аналізу стану реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності органами місцевого самоврядування Київської області.

Результат аналізу свідчить про прийняття органами місцевого самоврядування регуляторних актів, які вносились на розгляд відповідних рад, без проходження процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

У зв’язку з цим Державна регуляторна служба України звернулась до міських та районних рад Київської області та поінформувала про необхідність обов’язкового подання проекту регуляторного акта до Державної регуляторної служби України та здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів.

Також запропоновано посилити співпрацю з Сектором Державної регуляторної служби у Київській області на стадії підготовки проектів регуляторних актів з метою отримання методологічної допомоги.