Підприємцям Кропивницького розповіли про зміни в законодавстві

03.03.2017

13-10-29-foto-1 Днями завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Наталія Оніщенко взяла участь у семінарі-практикумі для керівників підприємств та бухгалтерів «Новини законодавства. Що потрібно знати про перевірки», який проведено всеукраїнською громадською організацією «Бухгалтерський клуб».

Розглядалися актуальні питання оподаткування та адміністрування ПДВ, податок на нерухомість, нарахування та сплата єдиного соціального внеску, податок на доходи фізичних осіб, зміни до законодавства України про працю.

13-10-29-foto-2Фахівець Державної регуляторної служби розповіла присутнім про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності у 2017 році, підстави проведення позапланових перевірок, процедуру погодження Державною регуляторною службою таких позапланових перевірок.

Зазначено про особливості проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) Державною фіскальною службою України, Державною службою України з питань праці та їх територіальними органами.

Учасники семінару також проінформовані про свої права при здійснення перевірок, у тому числі про випадки, коли суб’єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органів влади до здійснення заходів державного нагляду (контролю).