Органи місцевого самоврядування Новомиргородського району Кіровоградщини навчали розраховувати витрати на регулювання

13.02.2017

13-10-18-foto-110 лютого для посадових осіб органів місцевого самоврядування Новомиргородського району завідувачем Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Наталією Оніщенко проведено семінар «Регуляторна політика: визначення, принципи, особливості здійснення органами місцевого самоврядування. Сучасні інструменти оцінки регуляторного впливу».

Присутні навчалися визначати рішення, які є регуляторними актами, додержуватися порядку розробки, прийняття та відстеження ефективності таких рішень, залучати громадськість до регуляторної діяльності, розраховувати витрати бізнесу та влади при реалізації рішень органів місцевого самоврядування.

Представникам місцевих рад також розповіли про особливості розробки та прийняття рішень про встановлення місцевих податків та зборів, надали рекомендації, підготов лені Державною регуляторною службою України, щодо проведення АРВ та М-тесту для таких проектів.13-10-18-foto-2

Розглянуто інші повноваження органів місцевого самоврядування, визначені ті, реалізація яких передбачає прийняття регуляторних актів. На прикладах розраховані витрати бізнесу та влади.

Наталія Оніщенко запевнила учасників семінару, що фахівці Державної регуляторної служби України завжди готові до співпраці як з органами влади, так і з громадськістю, надання всебічної підтримки з питань, які входять до компетенції служби.