На Прикарпатті обговорювали питання державного нагляду та контролю у сфері господарської діяльності

09.03.2017

img_20170307_1201037 березня відбулося засідання Ради підприємців Верховинського району, у якому взяв участь завідувач Сектору ДРС в Івано-Франківській області Андрій Соболевський. 

Рада підприємців Верховинського району затвердила план роботи на  2017 рік, заслухала інформацію про стан розвитку малого і середнього підприємництва Верховинського району у 2016 році, а також обговорила проблемні питання розвитку малого і середнього підприємництва Верховинського району, в тому числі питання державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

img_20170307_115557_hdrЗ питанням мораторію на проведення перевірок суб’єктів господарювання  у 2017 році та змін до законодавства про державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності виступив завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області Андрій Соболевський.

Одною із найболючіших  проблем, що впливає на стан розвитку малого і середнього підприємництва Верховинського району серед інших визнано питання надання легального доступу суб’єктам малого підприємництва деревообробної галузі до місцевих лісових ресурсів.