На засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації йшлося про розвиток сільських територій

23.12.2016

17-768x51122 грудня завідувач Сектору ДРС у Хмельницькій області Діна Трачук, на запрошення Хмельницької облдержадміністрації, взяла участь у розширеному засіданні колегії під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука.

На засіданні також були присутні: заступники голови облдержадміністрації, перший заступник голови обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад, представники засобів масової інформації.

В ході роботи колегії були розглянуті питання: про стан використання коштів Державного бюджету України, передбачених на фінансування інвестиційних проектів; про стан здійснення заходів з розвитку сільських територій; про стан розроблення містобудівної документації на території області; про план роботи обласної державної адміністрації на 2017 рік та І квартал 2017 року.

Про стан здійснення заходів з розвитку сільських територій присутнім доповіла начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир, співдоповідачами були         заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Вадим Конончук та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич.

У ході розгляду стану справ та здійснення заходів з розвитку сільських територій було зазначено про незадовільний стан освоєння бюджетних коштів новоствореними територіальними громадами, а також департаментом агропромислового розвитку Хмельницької ОДА, який своєчасно не провів регуляторну процедуру щодо затвердження порядку використання коштів на придбання доїльних апаратів. Також було зауважено про необхідність ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів закладами медицини, розташованими у сільські місцевості та які є окремими юридичними особами.

За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.