На Хмельниччині працюють над удосконаленням регулювань, передбачених Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки

03.03.2017

img_8749_smallЗавідувач Сектору ДРС у Хмельницькій області Діна Трачук  провела ряд робочих зустрічей із керівництвом, начальником юридичного відділу та відповідальними за регуляторну діяльність працівниками Хмельницької обласної ради. Обговорювали питання щодо прийняття органом місцевого самоврядування – Хмельницькою обласною радою актів, що підпадають під дію Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Домовились про співпрацю у межах повноважень.

На пленарному засіданні дев’ятої сесії обласної ради, яке відбудеться 23 березня 2017 року передбачається затвердити Програму розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки, зокрема порядок, який визначає та регулює механізм використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)».

Зазначений проект рішення опрацьований Сектором ДРС у Хмельницькій області. З метою удосконалення проекту рішення, приведення його до вимог чинного законодавства та захисту прав суб’єктів господарювання сільськогосподарської галузі, розробнику було запропоновано внести ряд змін та доповнень, а також конкретизувати програму, на виконання якої розроблено проект Порядку часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.