У Харкові відбувся семінар з актуальних питань ведення бізнесу

23.03.2017

harkov22 березня, за ініціативою Сектору ДРС у Харківській області, Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг та об’єднання підприємців «Торгова єдність» та за підтримки ГУ ДФС у Харківській області відбувся семінар «Актуальні питання безпечного бізнесу».

У заході також взяли участь підприємці Харківської області, представники вищих навчальних закладів, представники ОДПІ Київського району м. Харкова та експерти з питань захисту бізнесу.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков ознайомив присутніх із змінами законодавства щодо проведення перевірок та провів порівняльний аналіз цього законодавства. Особливу увагу він приділив практичним аспектам застосування оновленого законодавства про перевірки суб’єктів господарювання для захисту своїх прав та законних інтересів.

Крім того, представник ДРС звернув увагу присутніх на офіційні роз’яснення ДРС з питань застосування законодавства про державний нагляд (контроль) в сфері господарської діяльності щодо необхідності оприлюднення органами державного нагляду (контролю) на своїх офіційних веб-сайтах нормативно-правових актів, дотримання яких перевіряється під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) та можливості проведення органами державного нагляду (контролю) перевірок суб’єктів господарювання без наявності затверджених та оприлюднених на власних офіційних веб-сайтах уніфікованих форм актів, в яких передбачаються переліки питань залежно від ступенів ризику.

Поряд з іншим, Олександр Колесніков поінформував присутніх про початок роботи Ради з питань державного нагляду (контролю) при Державній регуляторній службі Україні та навів статистику відмов ДРС у проведенні позапланових перевірок.

Присутні виявили зацікавленість у подальшій співпраці зі Сектором ДРС у Харківській області та проведенні подібних заходів щодо особливостей здійснення державного нагляду (контролю) окремими органами державної влади та місцевого самоврядування.