Раду підприємців Харківщини ознайомили з особливостями здійснення державного нагляду у 2017 році  

16.02.2017

15 лютого цього року за ініціативою Сектору ДРС у Харківській області відбулося засідання регіональної ради підприємців Харківської області.

clip_image002

У заході взяли участь члени регіональної ради підприємців Харківської області та керівництво Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков ознайомив присутніх з особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, відповідно до Закону України від 03.11.2016 № 1728-VIII.

Присутні були проінформовані про органи, які мають право перевіряти діяльність суб’єкта господарювання, порядки проведення таких заходів та документи, що повинні мати посадові особи при проведенні перевірок, особливості погодження позапланових перевірок Державної регуляторною службою України.

Окремо було наголошено на новели законодавства в сфері нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю.

За результатами заходу регіональною радою підприємців була запропонована ініціатива щодо створення при територіальних органах ДРС в областях регіональних Рад з питань державного нагляду та контролю та наділенням Секторів ДРС в областях відповідними повноваженнями. Відповідне звернення вирішено направити до уповноважених органів державної влади.

Присутні виявили зацікавленість у співпраці зі Службою, створенню при Секторі ДРС у Харківській області дорадчого органу з представників бізнесу з метою підготовки спільних пропозицій до законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють господарську діяльність.