На Харківщині відбувся навчальний семінар з регуляторної діяльності для органів місцевого самоврядування

07.02.2017

maxresdefault6 лютого, за ініціативою Сектору ДРС у Харківській області, у місті Валки Харківської області відбувся семінар-тренінг «Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування», організований за підтримки Валківського міського голови.

У заході взяли участь голови міської, районної, сільських та селищних рад Валківського району, посадові особи Валківської районної державної адміністрації, підприємці та представники депутатського корпусу міської та районної рад.

Завідувач Сектору ДРС у Харківській області Олександр Колесніков ознайомив присутніх з порядком здійснення посадовими особами органів місцевого самоврядування регуляторної діяльності. Особливу увагу було приділено організаційним заходам забезпечення виконання приписів ст.34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності» сільськими та селищними  радами.

Учасники заходу були проінформовані  щодо запровадження з березня 2016 року нового порядку проведення АРВ та обрахунку Тесту малого підприємництва (М-тесту) і ролі громадськості у прийнятті владою регуляторних рішень.

У ході проведення семінару учасникам на конкретних прикладах були роз’яснені основні етапи та елементи проведення процедур прийняття регуляторних актів та відстеження результативності регуляторного акту (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (із змінами).