На Дніпропетровщині відбулося обговорення проекту регуляторного акту щодо проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

24.02.2017

n0705_2Днями у м. Дніпро відбулося обговорення проекту рішення Дніпровської міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі даних, ведення та зберігання інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території міста Дніпра». Серед учасників: представники Сектору ДРС у Дніпропетровській області та суб’єкти господарювання.

Підприємцями було зазначено, що прийняття рішення Дніпровської міської ради призведе до порушення певних процедур передбачених Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженою наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 24.05.2001 № 127.

Під час обговорення проекту рішення Дніпровської міської ради завідувачем Сектору ДРС у Дніпропетровській області Олександром Різником було зазначено, що нормативно-правовими актами та Законом України “Про місцеве самоврядування в України” не передбачено повноважень органів місцевого самоврядування затверджувати Положення про порядок передачі даних, ведення та зберігання інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на території міста.