На Дніпропетровщині представникам Нікопольської міської ради та підприємцям розповіли про особливості проведення перевірок

03.03.2017

wp_20170302_11_16_19_proДнями представники Сектору ДРС у Дніпропетровській області провели семінар для представників Нікопольської міської ради та підприємців, на якому була поширена інформація про нововведення чинного законодавства, направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та підвищення захищеності суб’єктів господарювання. wp_20170302_11_18_04_pro

Завідувач Сектору Різник Олександр розповів учасникам заходу, що у результаті прийняття змін до законодавства було усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю. Зазначені повноваження закріплено за ДРС.

Тобто із скаргами на дії органів державного контролю підприємці можуть звертатись до Державної регуляторної служби, яку наділено повноваженнями щодо перевірки цих органів.

ДРС може складати протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб державних органів у разі порушення ними законодавства з питань державного нагляду (контролю), ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності. Це важливо для збалансування відповідальності та можливість захисту бізнесу від свавілля контролерів.