Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/chernivetska-oblast/u-chernivtsyah-vidbuvsya-kruglyj-stil-de-jshlosya-pro-sotsialnyj-dialog/

У Чернівцях відбувся круглий стіл, де йшлося про соціальний діалог

04.04.2019

3 квітня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко на запрошення Центру громадської активності «Синергія» та громадської організації «Спілка орендарів і підприємців України» взяла участь у засіданні круглого столу «Стан і перспективи соціального діалогу на територіальному рівні в умовах децентралізації».

e89aa083b3a06e2b73b29c6ce9ab64bbСоціальний діалог є визначальним механізмом синергії сторін в контексті проголошених ключових реформ з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку країни. Модернізація соціального діалогу сприятиме залученню інвестицій в людський капітал, застосуванню мотиваційного регуляторно-податкового законодавства, спрямованого на детінізацію господарської діяльності та заробітної плати, створення нових робочих місць, забезпеченню рівноправних партнерських відносин між владою, бізнесом та різними сегментами суспільства – констатували спікери круглого столу.

Підтримуючи це твердження Ніна Порайко наголосила, що для ефективного соціального діалогу повинні бути залучені рівноправні партнери, однак бізнес на даний час ще не є сильним гравцем в захисті своїх інтересів.

Також потребує реорганізації, зміни і система професійних спілок, прийшов час для суттєвого переформатування та пошуку нових методів захисту інтересів бізнесу. Час переходити від соціальних проектів до реальної допомоги в частині надання юридичних, економічних та інших послуг.

Основна теза виступу завідувача Сектору ДРС у Чернівецькій області –про необхідність об’єднання підприємницького середовища як для захисту своїх інтересів, так і для рівноправної участі в соціальному діалозі з владою.
На завершення дискусії присутні погодилися із тим, що соціальний діалог є критично необхідним для держави та суспільства.

Натисніть для друку