У Чернівецькій області відбувся навчальний семінар щодо застосування регуляторного законодавства

24.03.2017

arhitekturnyj_ansambl_teatralnoyi_ploshhiДнями працівники Сектору ДРС у Чернівецькій області провели черговий навчальний семінар щодо застосування регуляторного законодавства органами місцевого самоврядування з представниками сільських, селищних, районних рад  Герцаївського району.

Захід відбувся в приміщенні Герцаївської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови – начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Віктора Явецького.

На семінарі розглянуто актуальні проблеми здійснення органами місцевого самоврядування державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, проведено роз’яснення питань:  що таке регуляторний акт, якою є процедура прийняття регуляторного акта, як підготувати аналіз регуляторного впливу, запланувати регуляторну діяльність, відстежувати результативність регуляторного акта, переглянути, скасувати або внести зміни до регуляторного акта.

Також на семінарі надані методичні рекомендації з організації регуляторної діяльності в органах місцевого самоврядування та приклади підготовки документів, що супроводжують регуляторну діяльність.