На Буковині розпочалася серія навчальних семінарів з реалізації засад регуляторної політики

01.02.2017

img2826-1Днями Сектором ДРС у Чернівецькій області розпочато серію семінарів-навчань для широкого кола слухачів, як в органах виконавчої влади, так і місцевого самоврядування.

У приміщенні Сторожинецької районної державної адміністрації, за підтримки першого заступника голови РДА Діани Ковальчук, відбулося навчання з реалізації засад регуляторної політики. Основний наголос було зроблено у впровадженні Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» для голів сільських, селищних, міських у районі рад та голів об’єднаних територіальних громад.

img2833Працівниками Сектору на практичних прикладах роз’яснено застосування регуляторного законодавства, роздано методичні матеріали учасникам та зразки проектів регуляторних актів з М-тестом.

img2831Розглянуто поняття регуляторного акта та основні маркери його підготовки, складання М-тесту, як частини аналізу регуляторного впливу (АРВ), основні показники  АРВ, поняття та структура відстеження результативності регуляторного акта.

Під час семінару отримані слухачами знання перевірили за допомогою експрес-тесту, який був розроблений та наданий Сектору завідувачем Сектору ДРС у Чернігівській області Сергієм Проценком.