На Черкащині працюють над АРВ до проекту «Про Порядок продажу об’єктів районної комунальної власності»

24.11.2016

cherkasyДнями завідувачем Сектору Державної регуляторної служби у Черкаській області Оленою Шухтіною проведено робочу зустріч із начальником відділу комунальної власності виконавчого апарату Черкаської районної ради Русланом Яковлевим.

У ході зустрічі обговорювалося питання практичного застосування вимог постанови Кабінету Міністрів України 16 грудня 2015 року № 1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308», а саме: підготовки аналізу регуляторного впливу до проекту «Про Порядок продажу об’єктів районної комунальної власності».

Завідувачем Сектору було наголошено на необхідності проведення консультацій з громадськістю, з метою отримання інформації щодо конкретного впливу регуляції на бізнес-середовище та проведення розрахунку витрат на запровадження регулювання для суб’єктів малого підприємництва – Тест малого підприємництва.

Окремо під час зустрічі завідувачем Сектору було наголошено на необхідності прийняття Черкаською районною радою плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік в термін до 15 грудня поточного року та оприлюднення його відповідно до вимог законодавства.

За результатами проведення зустрічі відділом комунальної власності виконавчого апарату Черкаської районної ради розробляється аналіз регуляторного впливу, який разом із вищезазначеним проектом буде направлений до ДРС відповідно до вимог статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».