На Черкащині працювали над Стратегією розвитку малого та середнього підприємництва в області на 2017–2020 роки

01.12.2016

1 грудня  відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Черкаській області на 2017–2020 роки.

Засідання проходило під керівництвом голови робочої групи, заступника голови Черкаської облдержадміністрації Ярослава Березаня.

Учасники заходу – члени регіональної ради підприємців в області, працівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Сектору Державної регуляторної служби  в області, Регіонального фонду підтримки підприємництва, громадськості та підприємницьких структур регіону, депутати обласної ради, фахівці програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», засоби масової інформації.13731281_1602869373344788_1501130826_n

У ході проведення заходу учасники обговорили пропозиції та зауваження присутніх до переліку цілей та завдань Стратегії, заслухали результати SWOT-аналізу.

Виступаючими наголошувалось на особливостях ведення бізнесу в регіоні, адміністративних бар’єрах, корупції в органах влади, низькому рівні фінансової підтримки МСП.

Під час обговорення завідувач Сектору Олена Шухтіна  наголосила на необхідності організації перегляду чинних регуляторних актів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою внесення змін або скасування  тих, які створюють регуляторні бар’єри та запровадженні контролю від створення нових бар’єрів для бізнесу на місцевому рівні.

Учасниками заходу досягнуто згоди, що Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017–2020 роки  має повністю відповідати принципам «Акта з питань малого бізнесу для Європи», який ґрунтується на досвіді ЄС та має містити чіткі цілі та реалістичні шляхи їх досягнення.