На Черкащині обговорювали пріоритетні напрямки співпраці з громадськістю

29.11.2016

29 листопада завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Черкаській області Олена Шухтіна провела робочу зустріч з головою громадської організації «Центр розвитку соціального партнерства» Наталією Ушаковою.

1439395109_8Під час зустрічі завідувачем Сектору поінформовано про прийняття 3 листопада 2016 року Верховною Радою України в цілому законопроектів, направлених на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та, відповідно, підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

Відповідно до законодавчих нововведень у 2017 році позапланові перевірки на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав можуть проводитися тільки після погодження з Державною регуляторною службою України. Таким чином для громадян забезпечується можливість захисту своїх прав у разі їх порушення. Одночасно впроваджується механізм захисту бізнесу від необґрунтованих перевірок органами нагляду (контролю).

Також під час зустрічі обговорювалися нові можливості участі малого та середнього бізнесу у формуванні місцевої політики.  

Результатом зустрічі стала домовленість щодо подальшої співпраці з питань, що належать до сфери компетенції Державної регуляторної служби України та Сектору ДРС у Черкаській області.