Зменшення регуляторного навантаження на бізнес за прикладом Австрії

11.11.2022

10 листопада у Федеральному офісі по управлінню ефективністю Міністерства мистецтва, культури, державної служби та спорту відбулась зустріч Голови Державної регуляторної служби України Олексія Кучера з австрійськими колегами, під час якої відбувся обмін баченням пріоритетів у підтримці бізнесу.

В Австрії питанням створення комфортного регуляторного середовища для бізнесу опікується саме Федеральний офіс, який проводить аналіз регулювань у різних сферах та надає уряду конкретні рекомендації. Цей орган, як і ДРС, відіграє важливу роль у зменшенні адміністративних перепон для бізнесу.

Конструктивні зустрічі завжди надихають на нові звершення, тож очільник ДРС вже поділився планами на майбутнє, а саме, – концептом проведення тотальної дерегуляції від зайвих регулювань в Україні.

Олексій Кучер також розповів австрійським колегам про наші надбання в регуляторній політиці, ознайомив із цифровими ініціативами ДРС, зокрема щодо створення єдиного онлайн-майданчику для планування регуляторної діяльності.

“Домовились про співробітництво та подальший обмін досвідом. Впевнений, результати спільної співпраці будуть тільки набирати обертів”, – зазначив голова ДРС.