З нагоди професійного свята підприємницьку громаду привітали артисти Національної оперети України

06.09.2018

dsc_0467За ініціативи Державної регуляторної служби України та Торгово-промислової палати України з Днем підприємця представників бізнес-спільноти привітали артисти Національної оперети України. Днями у ТПП відбулося святкове прийняття з нагоди професійного свята.

В яскравій шоу-програмі – вся палітра стилів та жанрів, у яких працює сучасний музичний театр європейського зразка. Гості мали змогу насолодитися відомими світовими хітами у віртуозному виконанні відомих українських солістів-вокалістів.

ДРС постійно співпрацює з підприємницькою спільнотою, яка неодноразово доводила, що завдяки згуртованості, порозумінню, конструктивній співпраці усіх сторін публічного діалогу може досягати значних результатів у боротьбі за свої права.

«Підприємці України – самодостатні, свідомі громадяни. Переконана, сьогодні саме ви є замовниками перетворень у країні, а це – велика відповідальність. Бажаю усім міцного здоров’я та успіху, вдалих угод та успішних проектів. Нехай започаткована справа активно розвивається та приносить гідні результати. Невичерпного оптимізму, нових ідей та вдячних клієнтів», – зазначила Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна у своїй вітальній промові.

dsc_0774«Сподіваємось, дивовижний світ чаруючого співу та запального танцю полонив серця наших гостей, а святкова атмосфера подарувала гарний настрій та натхнення творити. Адже підприємництво – це талант, завдяки якому Україна зможе протистояти багатьом викликам та випробуванням», – додала вона.

Також гостей привітали Голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, лідери бізнес-об’єднань і асоціацій.

Під час заходу неодноразово звучали щирі слова подяки тим підприємцям, які активно займаються волонтерством та з перших днів війни надають життєво необхідну допомогу війську. Вони – мирні воїни, діяльність котрих – зразок відданості та патріотизму.

Нагадаємо, День підприємця відзначається щорічно у першу неділю вересня. Свято встановлено в Україні «враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки…» згідно з Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця».