Європейські стандарти громадської залученості

26.02.2024

Держслужбовцям, які під час здійснення повноважень взаємодіють із представниками інститутів громадянського суспільства, випала  унікальна нагода — змінити погляди на діалог, як на необхідний інструмент при виникненні непорозумінь через різні позиції та бачення.

Під час практичних занять представники ДРС ознайомились із кейсами застосування публічних консультацій з діалоговим підходом, іншими інструментами розв’язання конфліктів в роботі органів влади з громадськістю.

В умовах сьогодення консенсус в суспільстві набуває неабиякого значення для побудови конструктивної та ефективної комунікації, тож навчальний курс підкреслив важливість європейських принципів та стандартів громадської участі у процесі прийняття політичних рішень.

Навчальний курс для представників органів виконавчої влади “Діалог та публічні консультації: як співпрацювати з громадянським суспільством ефективно” проводився з 1 по 22 лютого 2024 року. Організатор Секретаріат Кабінету Міністрів України за підтримки Спеціального представника Головування – Координатора проектів ОБСЄ в Україні.