Висновки першого дня засідання Комітету ОЕСР

12.04.2024

Під час першого дня засідання Комітету з питань регуляторної політики ОЕСР було піднято багато важливих тем. Головний меседж – суспільству потрібен захист від надмірних регулювань: ні в якому разі не можна виступати проти бізнесу.

«Колега з Люксембургу Стів Гранж влучно підкреслив про важливість оцінки ефективності вже існуючих регулювань із залученням громадськості, бізнесу й регуляторів», – зазначив Голова ДРС Олексій Кучер.

Також очільник Служби мав нагоду зустрітись із заступником керівника Комітету регуляторної політики ОЕСР Деніелем Трнкою, який опікується питаннями, пов’язаними з Україною.

«Говорили про процедури та етапи отримання асоційованого членства Служби в Комітеті. Також обговорили створення необхідних умов для проведення місією ОЕСР Огляду регуляторної політики в Україні», – повідомив Голова ДРС на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Такий огляд потрібен для оцінки та надання конкретних рекомендацій щодо покращення бізнес-клімату шляхом створення сприятливої нормативно-правової бази в майбутньому.

«Щиро дякую пану Деніелю за теплу зустріч та підтримку України», – Олексій Кучер.