Відбулась нарада з питань виконання основних завдань Державної регуляторної служби України для керівників територіальних органів

13.10.2017

3611 та 12 жовтня у ДРС проходила практична нарада для керівників територіальних органів щодо виконання основних завдань Державної регуляторної служби України. Основні пріоритети роботи Служби присутнім окреслила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.  

Протягом 2-х днів у Києві представники територіальних органів ДРС разом із фахівцями центрального апарату розглянули безліч питань. Йшлося про основні проблеми, які виникають під час опрацювання проектів регуляторних актів територіальними органами ДРС та про шляхи їх вирішення, типові помилки при підготовці звітів про стан реалізації державної регуляторної політики в регіоні.

3Також розглядали питання удосконалення державної політики щодо дозвільної системи у сфері господарської діяльності та ліцензування видів господарської діяльності.

Крім того, говорили про реалізацію вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», про договірну роботу, особливості комунікацій на регіональному рівні. Зупинилися й на актуальних кадрових та господарських питаннях.