В оновленому складі Громадської ради при ДРС буде збільшено представництво регіонів

07.04.2021

Голова ДРС Олексій Кучер підписав наказ про припинення діяльності Громадської ради при ДРС та подякував попередньому складу ради за роботу.

«Поставив за мету збільшити регіональне представництво бізнесу в оновленій Громадській раді, забезпечити якісний зворотній зв’язок між місцевими підприємцями та владою на обласному й центральному рівнях», – заявив Олексій Кучер після підписання наказу.

За словами Голови ДРС, перед новим складом Громадської ради стоятимуть нові виклики та завдання.

«Незабаром оголосимо відкритий відбір кандидатів до нового складу Громадської ради при ДРС, яка має стати дієвим інструментом для захисту законних прав та інтересів бізнесу перед владою», – зазначив Олексій Кучер.

З урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства ДРС має до 21 квітня утворити ініціативну групу для підготовки до установчих зборів з формування оновленого складу Громадської ради.

Зазначимо, що підстави для дострокового припинення діяльності громадської ради визначені Постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».  

Зокрема, серед таких підстав є не проведення засідання радою протягом 6 місяців, відсутність затвердженого плану роботи та звіту про його виконання. Постановою визначено, що припинення діяльності ради оформляється відповідним актом органу виконавчої влади.

Нагадаємо, що в усіх областях України створюються консультативні ради при територіальних органах Державної регуляторної служби, куди увійдуть представники суб’єктів господарювання на місцевому рівні.