В чому підприємці вбачають мету проведення перевірок бізнесу? – опитування ДРС

28.08.2021

Отримати від бізнесмена хабар або ж будь-якою ціною вилучити частину його доходу на користь держави. За словами Голови ДРС Олексія Кучера, у цьому вбачають мету перевірок з боку контролюючих органів більшість підприємців, які взяли участь в онлайн-опитуванні Державної регуляторної служби України.photo1630072319

Коментуючи проміжні результати опитування, очільник Служби закликав суб’єктів господарювання не замовчувати факти порушень, а повідомляти про них ДРС та правоохоронні органи.

«Друзі, не треба емоційних стереотипів! Якщо маєте реальний досвід спілкування з контролерами та конкретні факти порушень під час перевірок — звертайтеся до ДРС. Будемо розбиратися по факту», – заявив Олексій Кучер.

Голова Служби навів приклад нещодавньої перевірки Держлікслужби на Київщині, коли фахівці ДРС виявили факти проведення перевірок підприємців (здобувачів ліцензій) без законних підстав.

«В результаті склали одразу декілька адмінпротоколів на одну посадову особу. Плата за порушення — притягнення до відповідальності та штраф», – наголосив Олексій Кучер.