Урядом створено робочу групу з питань дерегуляції на чолі з Головою ДРС Олексієм Кучером

02.09.2021

img-5533_1720x1000Кабінет Міністрів України затвердив Положення про створення міжвідомчої робочої групи з питань дерегуляції господарської діяльності на чолі з Головою ДРС Олексієм Кучером.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 1 вересня 2021 року.

«Одним із першочергових завдань, яке стоїть перед Урядом – це дерегуляція. Створення міжвідомчої робочої групи дозволить прискорити цей процес», – заявив під час промови Денис Шмигаль.

Також Прем’єр-міністр відмітив проміжні результати дерегуляції в регіонах та наголосив, що загальнодержавна дерегуляція має бути на рівні.

На думку Голови ДРС Олексія Кучера, із створенням робочої групи запускається хвиля аудиту законодавства, скасування зайвих, неефективних і незаконних порядків, вимог, обмежень та обов’язків для підприємців!

«Запрошую представників бізнес-спільноти до співпраці. Зараз саме той час, коли ваша пропозиція ліквідувати зайві перепони у веденні господарської діяльності може втілитися у життя!», – заявив Олексій Кучер.

Нагадаємо, що ДРС запрошує представників бізнесу взяти участь в онлайн-опитуванні та надавати свої пропозиції щодо рішень органів влади та місцевого самоврядування, які потребують перегляду або скасування.