Україна перейматиме успішний досвід Грузії у проведенні регуляторної реформи

14.04.2021

Державна регуляторна служба України перейматиме успішний досвід органів влади Грузії у проведенні регуляторної реформи, дерегуляції та спрощенні ліцензування для підприємців.

Про це Голова ДРС Олексій Кучер провів перемовини із Тимчасово повіреним у справах Грузії в Україні Давідом Бочорішвілі під час робочої зустрічі в Посольстві Грузії.

Олексій Кучер відзначив успіхи Грузії, яка стала світовим лідером з дерегуляції підприємницької діяльності, і тому сьогодні є другою серед 190 країн за простотою започаткування бізнесу.photo_2021-04-14 16.21.19

«Україна в захваті від досягнень Грузії на шляху економічних реформ. За кілька років вам вдалося створити комфортне регуляторне середовище і Грузія заслужено посідає одне з перших місць у рейтингу Світового банку Doing Business», – заявив Олексій Кучер.

Давід Бочорішвілі підтримав пропозицію та запевнив українську сторону у сприянні щодо обміну контактами між ДРС та Міністерством економіки та сталого розвитку Грузії.

Тимчасово повірений у справах Грузії також запропонував провести у Посольстві Грузії презентацію ДРС для представників грузинського бізнесу, зареєстрованого в Україні.

За словами Голови ДРС, стратегічна мета українського Урядузробити нашу країну найпривабливішою для ведення бізнесу.

«Як свідчить міжнародний досвід, країни з більш високими рейтингами залучають більші обсяги іноземних інвестицій, а їх економіки зростають швидшими темпами», – заявив Олексій Кучер та висловив сподівання, що досвід дружньої Грузії допоможе Україні піднятися вище в світовому рейтингу Doing Business.