У жовтні цього року відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при ДРС

19.08.2017

18 серпня у Державній регуляторній службі України відбулося перше засідання ініціативної групи.

Раніше повідомлялося, що наказом Державної регуляторної служби України від 11.08.2017 № 84 утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

На засідання були розглянуті основні питання, пов’язані з організацією її діяльності та підготовкою установчих зборів для формування складу Громадської ради при ДРС.

Головою ініціативної групи обрано Доротича Сергія Івановича голову Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва». Секретарем ініціативної групи обрано начальника відділу взаємодії з інститутами громадянського суспільства та підприємництва Управління оперативного дерегулювання Джуранюка Романа Олеговича.

Ініціативною групою визначена дата, час і місце проведення установчих зборів з формування складу Громадської ради при ДРС та схвалено відповідне повідомлення.

Так, установчі збори відбудуться 12 жовтня 2017 року о 12:00 в адміністративній будівлі ДРС.

Документи на участь в установчих зборах приймаються  до 12 вересня 2017 року включно.

З наказом, текстом повідомлення ініціативної групи, протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням: https://www.drs.gov.ua/interaction-public-category/initsiatyvna-grupa/