У Варшаві відбулася зустріч з українськими підприємцями

08.07.2022

7 липня в Центрі Дія.Бізнес у Варшаві відбулась зустріч Голови Державної регуляторної служби України Олексія Кучера та керівниці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олесі Залуської з українськими підприємцями.

Темою зустрічі стали зміни в законодавстві, направлені на допомогу бізнесу, в умовах воєнного стану.

Голова ДРС представив спрощений механізм подання декларації про провадження господарської діяльності без оформлення дозволів та ліцензій.

Спрощення полягає у тому, що ряд ліцензій та дозволів можна отримати безоплатно та оформити їх через портал diia.gov.ua у розділі єДекларація.

Також продовжено  строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру (термін дії яких закінчувався під час воєного стану) на період воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування, та відстрочено періодичні, чергові платежі за ними.

Разом з тим очільник Служби представив дієвий проєкт Плану підтримки українського бізнесу та дерегуляції в умовах воєнного стану. Ознайомитись з яким можна за посиланням: https://bit.ly/3nLNLID

«Допомога бізнесу України – це наше сьогодення і майбутнє, це запорука зміцнення економічного потенціалу країни. Тому ми робимо все, щоб український бізнес був захищеним і міг розвиватись», – зазначив Олексій Кучер та закликав підприємців звертатись до ДРС.

У свою чергу керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська розповіла про допомогу бізнесу від Програми, у тому числі і на підтримку Урядових ініціатив, та представила грантові можливості, які надає Програма для МСП.

Захід організовано у співпраці з Дія.Бізнес, Центр Дія.Бізнес у Варшаві, Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Дякуємо нашим партнерам за можливість почути проблеми релокованого бізнесу для їх найшвидшого вирішення.