У ДРС відбувся круглий стіл щодо обговорення питань гармонізації законодавства України у сфері державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання

22.11.2016

321 листопада у ДРС відбувся круглий стіл щодо обговорення питань гармонізації законодавства України у сфері державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання з міжнародними зобов’язаннями України. Модератором заходу виступила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

8Учасники обговорили питання приведення українського законодавства у відповідність до Васенаарських домовленостей шляхом внесення змін до додатку 1 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання щодо виключення окремих категорій товарів, контроль за якими не передбачений міжнародними зобов’язаннями України (постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86).

2Зазначені зміни включені в перелік 10-ти дерегуляційних пріоритетів Уряду України. Їх прийняття має суттєво вплинути на поліпшення міжнародної торгівлі України та відкрити шляхи для прямих іноземних інвестицій в реальний сектор економіки. 

Серед присутніх: представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, лідери всеукраїнських об’єднань підприємців, міжнародні та вітчизняні експерти, представники дипломатичних представництв.