У ДРС відбулись загальні збори трудового колективу

24.02.2020

16Днями у ДРС відбулись загальні збори трудового колективу Державної регуляторної служби України. Традиційно у цей час звітували про виконання Колективного договору між Державною регуляторною службою України та трудовим колективом Державної регуляторної служби України у 2019 році.

Відділ управління персоналом ДРС забезпечив ознайомлення всіх державних службовців Державної регуляторної служби України з умовами Колективного договору, а також веде постійну роботу щодо своєчасного ознайомлення з умовами Колективного договору при прийнятті на посади державної служби в ДРС.

У Державній регуляторній службі України проводиться робота щодо залучення громадян на державну службу та організовано безперервний процес з підвищення кваліфікації державних службовців за різними напрямками.

1Так, за словами Світлани Козюк, начальника відділу управління персоналом ДРС, протягом 2019 року забезпечено підвищення рівня професійної компетентності 59 % державних службовців ДРС (88 осіб) від фактичної чисельності (150 осіб). Всього протягом звітного періоду підвищили рівень професійної компетентності 97 осіб.

Протягом трьох років існує тенденція до збільшення кількості державних службовців, які підвищили рівень професійної компетентності, з отриманням відповідного документу, так у 2017 році 49% осіб від фактичної чисельності державних службовців ДРС підвищили рівень професійної компетентності, у 2018 році – 51%, у 2019 році – 59%.

У 2019 році у ДРС запроваджена система моніторингу стану виконання завдань і досягнення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» і «В» Державної регуляторної служби України.

49 державних службовців категорій «Б» і «В» ДРС отримали відмінні оцінки за результатами проведення щорічного оцінювання службової діяльності у 2019 році. Про це йшлося під час заходу.