У ДРС відбулося чергове засідання Громадської ради

31.01.2017

631 січня відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній регуляторній службі України. Провів засідання Голова Громадської ради Сергій Доротич.

Фотоальбом

На початку до присутніх звернулася Голова ДРС Ксенія Ляпіна. Вона повідомила членам Громадської ради результати обговорення проекту постанови КМУ «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з представниками бізнес-середовища та зацікавленими державними органами та про наміри Служби відмовити у погодженні проекту постанови. Поряд з цим, вона закликала членів Громадської ради долучитися до розробки порядку контролю у сфері праці та брати активну участь у робочій групі при профільному міністерстві.

Щодо зазначеного проекту постанови КМУ Громадська рада при ДРС також вирішила рекомендувати Державній регуляторній службі України відмовити в погодженні та повернути розробнику на доопрацювання проект постанови КМУ «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та звернутися до Міністерства соціальної політики України та Державної служби України з питань праці з метою створення міжвідомчої робочої групи.3

Крім того, під час засідання члени Громадської ради розглянули питання порядку денного:

– Щодо проекту наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства транспорту і зв’язку України».

– Щодо звернення Українського центру поводження з відходами.

– Щодо наказу Держгеонадр «Про зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами та встановлення термінів для усунення порушень» від 11.01.2017 № 5.

– Щодо законопроекту «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про судовий збір» (щодо звільнення працівників та профспілок від сплати судового збору при розгляді трудових спорів), реєстр. №5094-1 від 26.10.2016.  

– Щодо проекту «Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року».

– Щодо оприлюднення регуляторними органами переліків (реєстрів) діючих регуляторних актів.

– Щодо організації взаємодії Громадської ради при Державній регуляторній службі України з громадськими об’єднаннями, представниками галузей бізнесу в регіонах з метою системної координації спільних дій з питань регулювання підприємницької діяльності в Україні.

– Інформація щодо розгляду звернень Громадської ради при Державній регуляторній службі України, які були надіслані на адресу органів виконавчої влади.

Також розглядались організаційні питання роботи Громадської ради при ДРС.

Детальніше про рішення Громадської ради при ДРС у протоколі засідання, який ми оприлюднимо згодом.

Протокол засідання Громадської ради при ДРС від 31 січня 2017 року