У ДРС відбудеться обговорення проекту наказу Мінінфраструктури, яким передбачається здійснити індексацію тарифів на залізничні вантажні перевезення

21.09.2017

10868022 вересня о 12 годині відбудеться розширене засідання Робочої групи при ДРС щодо з’ясування реальної ситуації на ринку залізничних вантажних перевезень.

На розгляді у Державній регуляторній службі України знаходиться проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до Збірників тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги», редакція якого оприлюднена на сайті Міністерства інфраструктури України від 31.08.2017 року. Проектом наказу передбачається здійснити в поточному році індексацію тарифів на перевезення вантажів у межах України на 22,5 %.

Під час розгляду на адресу Державної регуляторної служби України надійшли численні звернення від суб’єктів господарювання, які містять суттєві зауваження до запропонованого підвищення тарифів. 

До участі в обговоренні запрошені представники Мінінфраструктури, Мінекономрозвику, АМКУ, ПАТ «Українська залізниця», бізнес-асоціацій, суб’єктів господарювання, а також народні депутати України.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6 поверх, актовий зал.

Акредитація ЗМІ: irina_ilieva@ukr.net, 096-784-74-17