Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/press-room/u-derzhavnij-regulyatornij-sluzhbi-ukrayiny-u-formati-videokonferentsiyi-vidbulas-zustrich-z-predstavnykamy-misiyi-agentstva-ssha-z-mizhnarodnogo-rozvytku-usaid/

У Державній регуляторній службі України у форматі відеоконференції відбулась зустріч з представниками місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

10.09.2020

10 вересня у форматі відеоконференції  відбулася зустріч тимчасово виконуючого обов’язки Голови Державної регуляторної служби України Олега Мірошніченка  з представниками місії Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) спільно з головними координаторами напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

ДРС міжнародна зустріч 10.09.20

На онлайн зв`язку серед присутніх двосторонньої зустрічі був новопризначений Директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп, який висловив велику зацікавленість у співпраці з ДРС.  «Ми готові розглянути нові пропозиції щодо співпраці задля посилення інституційної спроможності ДРС та її територіальних органів, а також підвищення ефективності державної регуляторної політики в Україні», – підкреслив Джеймс Хоуп. 

У ході активного діалогу тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної регуляторної служби України Олег Мірошніченко окреслив коло питань, які є невідкладними щодо реалізації державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю), ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності, дерегуляції.

Також Т.в.о Голови порушив питання щодо необхідності консультацій та методологічної допомоги  в регіонах. Адже у зв’язку зі зміною в устрої місцевого самоврядування у відповідних ОТГ, доведеться провести певну інвентаризаційну роботу з діючими регуляторними актами і рішеннями згідно з чинним законодавством та принципами державної регуляторної політики.

Олег Мірошніченко подякував представникам місії Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) за онлайн зустріч та підтримав пропозицію щодо наступних напрямів діяльності (ініціатив), які можуть стати предметом співпраці з Державною регуляторною службою України. 

 

Натисніть для друку