Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/press-room/u-2021-rotsi-drs-ukrayiny-pereviryt-12-dozvilnyh-organiv/

У 2021 році ДРС України перевірить 12 дозвільних органів

29.01.2021

182357-dicas-praticas-para-reduzir-custos-em-telefoniaПротягом року перевірки відбудуться у чотирьох центральних органах виконавчої влади – Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, Фонді державного майна України, Національній поліції України та Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Державна регуляторна служба України цьогоріч ще перевірятиме дві обласні державні адміністрації: Полтавську та Херсонську і  шість виконавчих комітетів Тернопільської, Хмельницької, Сумської, Новокаховської, Одеської, Ужгородської міських рад.

Перевірки по всій Україні будуть відбуватись з метою здійснення державного контролю за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, установленого порядку їх видачі (Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12 січня №35).

З результатами перевірок можна ознайомитись у рубриці «Державний нагляд (контроль)» Перевірки»  на офіційному  сайті ДРС.

Натисніть для друку